Nieuws:

Geachte bezoekers, registratie op dit forum is niet meer mogelijk. U kunt hiervoor terecht op https://www.amerikaans-modelspoor.info/website/. Dit forum is verhuisd naar die zelfde locatie. Dit forum blijft zolang als mogelijk als naslag behouden.

Main Menu

Railroad Alaska

Gestart door Javato, december 02, 2013, 22:23:21

« vorige - volgende »

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Javato

Een nieuw programma over de Alaska railroad.

"Kijk mee hoe deskundige vakmensen, waaronder bouwvakkers, monteurs en machinisten, de 800 km lange spoorlijn door Alaska tijdens de extreme wintermaanden berijdbaar te houden"

Vanaf maandag 9 december om 22.00 uur op Discovery channel.
Met de vriendelijke groeten,  JAN

Janbouli

Ah , jammer vandaag gemist maar zal ongetwijfeld herhaald worden of te downloaden zijn.
3 van de 2 studenten kunnen niet rekenen.

Ik spoor in N

milocomarty

Is nog geen 9 december Jan !!

Javato

En dan had ik het nog wel onderstreept  ;)
Met de vriendelijke groeten,  JAN

Janbouli

3 van de 2 studenten kunnen niet rekenen.

Ik spoor in N

ger deguelle

Citaat van: Janbouli op december 03, 2013, 20:35:30
Oeps  ??? :-[ ::)

Was mijn eerste reactie toen ik dat zag ook  ;D
M.v.g. Van  Ger uit Landgraaf

gilpin43

Probleem met opnemen is dat tegelijkertijd op Ned1 een programma uitgezonden wordt, dat de directrice erg graag opgenomen wil hebben, nl. "Dokter Deen" Gelukkig herhaalt Discovery het.
Extra kansen zijn de nacht van maandag op dinsdag van 02.50 tot 03.45 en op dinsdag ochtend van 11.30 tot 12.20.
Voor de volgende weken heb ik ook geen gegevens, maar hopelijk zijn de tijden hetzelfde.
Ikzelf stel de timer maar in op de nacht en gaat het fout, kan ik altijd nog dinsdagochtend proberen 

Ron Ebregt

JohnT

Je kan toch ??n zender bekijken en van de ander opnemen? Tenminste met mijn recorder kan dat wel.

JohnT

gilpin43

Ja John, dat kan, maar ik kan er niet twee tegelijk opnemen, dus dan kan ik wel direct naar Discovery kijken en de herhaling 's-nachts opnemen
Ron

usronald

Ron, voor zo'n programma blijf je toch gewoon s'nachts op? ;)

JohnT

Citaat van: gilpin43 op december 05, 2013, 15:31:11
Ja John, dat kan, maar ik kan er niet twee tegelijk opnemen, dus dan kan ik wel direct naar Discovery kijken en de herhaling 's-nachts opnemen
Ron

Ok? dacht kijken en opnemen niet goed gelezen.

JohnT