De standaard O kadee magneten zijn inderdaad te hoog. En je hebt echt wel het plaatje nodig om te zorgen dat ze sterk genoeg zijn. Ik heb er een aantal liggen en heb daarvoor de bielzen weggehaald. De bovenkant van de magneet ligt flush met de rails.

Op de voorgrond ligt er een en tegen de weg aan links van het hek ook een. Je kunt ze maskeren door ze een grijze beton look te geven en te integreren in een looppad of iets dergelijks.
Ik gebruik ook rare earth magneten. Die zijn kleiner en veel sterker (zie foto's hieronder). Dit werkt prima. Bij Conrad zijn ze te bestellen en je legt ze als tegeltjes achter elkaar tussen de bielzen. Deze zouden goed weg te moffelen zijn met wat ballast of de top van een kabelgoot die tussen de rails loopt

